Turniej przedszkolaka
W sobotę 26 maja w Biłgoraju odbył się turniej piłki nożnej „Turniej Przedszkolaka” organizowany przez Klub Sportowy Łada 1945 Biłgoraj, KKS Lech Poznań Football Academy Biłgoraj i Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących.
W turnieju, na boisku przy Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju rywalizowały dzieci z kilkunastu przedszkoli Ziemi Biłgorajskiej, łącznie ponad 100 zawodniczek i zawodników, w tym reprezentacja Domku Przedszkolaka. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć .
Działo się:

Motywem tegorocznego balu były zawody, co bardzo podobało się naszym przedszkolakom. Przepięknie przebrane z dumą prezentowały wymyślone stroje pracowników, nie zabrakło księżniczek. Przebierańcy świetnie się bawili uczestnicząc we wspólnych zabawach. Skoczna i rytmiczna muzyka zachącała wszystkich do tańca. W trakcie karnawałowych szaleństw można było posilić się słodką przekąską, napić soczku i zrobić pamiątkowe zdjecie. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie poczęstunku.
zobacz więcej »















