Witamy Gościa z prezentami!
06 grudnia przedszkolaki z wielką radością powitały Św. Mikołaja, który przybył do Domku Przedszkolaka z ogromnym workiem prezentów.
Dzieci były bardzo zadowolone z wizyty tak uroczego gościa który w tym roku przybył do nas ze swoim pomocnikiem Elfem. Przedszkolaki przywitały Mikołaja wierszykami oraz piosenką. Złożyły również uroczyste ślubowanie, w którym zapewniły Mikołaja, że będą grzeczne, uczynne wobec kolegów i koleżanek, a także będą słuchały swoich rodziców i pań w przedszkolu. W podzięce otrzymały wyczekiwane paczki. Mikołaj obiecał wszystkim dzieciom, że chętnie odwiedzi je ponownie już za rok.
Działo się:

1 czerwca w naszym przedszkolu dzieci świętowały "Dzień Dziecka". Były wspólne zabawy, tańce z szarfami, puszczanie baniek i lody na podwieczorek.
zobacz więcej »









